آرما گیفت
در حال بارگزاری
آرما گیف عرضه کننده هدایای سازمانی

آرما گیف عرضه کننده هدایای سازمانی

Image
Image
Image
Image

شرکت آرما با تجربه یازده ساله در حوزه هدایای سازمانی با هدف ارتقای کیفیت تنوع و طراحی مدرن محصولات چرمی و غیر چرمی در داخل کشور بر آن است که جهشی ویژه تر در این راستا انجام دهد
شرکت آرما پتانسیل و توانایی خود را جهت همکاری در تهیه، تولید، تامین و عرضه کلیه محصولات اهدایی به تمامی شرکت ها و سازمان ها اعلام می دارد، همچنین به دلیل مشاوره تخصصی و حرفه ای در حوزه تبلیغات و هدایا تا به امروز توانسته گستره وسیعی از سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی را در لیست مشتریان خود قرار دهد.
همکاری با ارگان های دولتی و شرکت های بزرگ همواره گواه بر کیفیت بالای محصولات و خدمات ارائه شده توسط تیم آرما می باشد.
تبلیغات خاص، هدفمند و محصولات با کیفیت جزو تعهدات اصلی شرکت آرما می باشد.

همکاری با بهترین ها افتخار ماست

آرما با پشتوانه چندین سال تجربه در امر هدایای سازمانی و تبلیغاتی هم اکنون در خدمت شما مشتریان گرامی ست تا با عرضه انواع هدایا مانند کیف های اداری، کیف های جیبی، کمربند، ست کادویی، انواع هدایای الکترونیک ماننده اسپیکر، فلش مموری، ساعت های دیجیتال، تندیس ها و سردیس های مختلف مجموعه ای بی نظیر را ارائه کند.

پشتوانه ما مشتریان ما هستند که در این میان شرکت های بزرگ همیشه مشتریان دائمی آرما گیفت بوده اند و افتخار این را داریم که سال های متوالی در خدمت ایشان بوده و خواهیم بود. در همین راستا ورود هر مشتری جدید به خانواده آرما برای ما موجب شادمانی و افتخار مضاعف است.

بهترین ها برای بهترین ها ایمان ماست که محصولاتی که در آرما ارائه می شوند دارای کیفیت بالایی باشند تا مشتریان شما سال های سال به یاد شما و معرف شما باشند. این مهم از دید ما هیچوقت دور نخواهد ماند.

سلیقه مشتریان یکی از مهم ترین مواردی ست که در آرما مد نظر میگیریم. از همین رو تنوع بسیار بالایی را در نظر میگیریم تا بتوانیم توجه شما مشتری عزیز را جلب کنیم.

شرکت های بزرگ همیشه جزو مشتریان آرما بوده اند. سال های متوالی افتخار خدمت گزاری به ایشان را داشته و خواهیم داشت.

Image
Image
برخی مشتریان آرما گیفت
همه مشتریان در خانواده آرما برای ما موجب افتخارند

برخی مشتریان آرما گیفت

اهداف و باورها
در آینده چه پلن هایی در آرما اجرا خواهند شد

اهداف و باورها

خدمات به مشتریان قدیمی

خدمات به مشتریان قدیمی

همیشه و در همه حال خدمات به مشتریان سابق و ارتباط با آنها از اهداف آرما بوده و خواهد بود.

محصولات متنوع تر

محصولات متنوع تر

شارژ محصولات جدید همیشه یکی از دغدغه های گروه آرما ست که همیشه در حال ابداع پک های جدید هستیم.

ارتباط بیشتر با مشتریان

ارتباط بیشتر با مشتریان

افزایش راه های ارتباطی با مشتریان جدید و ارائه مشاوره یکی از اهدافی ست که در آینده نیز دنبال خواهیم کرد.

آرما گیفت همیشه در پردازش و تحویل سفارشات بیشترین سرعت رو نسبت به باقی شرکت هایی که قبلا با آنها کار کرده ایم داشته و همین امر باعث شده که نیازی به شرکت های جایگزین برای هدایا نداشته باشیم.

امیر مقامی - مدیر روابط عمومی شرکت همیار

در این سال هایی که با آرما همکاری کرده ام هیچوقت شاهد بدقولی یا تغییر سفارش از طرف آرما نبوده ام و مشاوره های همیشگی مدیران مجموعه باعث شده تا راحت تر از بین آنهمه هدایا بتوانم بهترین مورد را انتخاب و خرید کنم.

مهران نیازی - مدیر کارخانجات استیل آرش